Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie Rõõmuks!

Otsime oma meeskonda müügi- ja turundusassistenti

6. apr. 2017

AS Salvest on Eesti üks tugevamate traditsioonidega toidutööstusettevõtteid. Aastast 1946 oleme tootnud Tartus kodumaist toorainet kasutades ja eestimaalaste maitse järgi tooteid, mis on tänaseks muutunud kohati legendaarseteks. Meie portfelli kuuluvad supid, erinevad hoidised, moosid, lastetoidud, kastmed jpm. Eestis leiab meie tooteid brändide Salvest, Meie Mari, Põnn ja Mahlakas alt. Ettevõte annab tööd ligi 160 töötajale ning meile on omistatud ISO 9001:2008 kvaliteedisertifikaat, ISO 22000:2005 toiduohutuse juhtimise sertifikaat ja IFS toiduohutuse juhtimissüsteemi sertifikaat.

 

Otsime oma meeskonda särasilmset ja initsiatiivikat kolleegi, kes:

  • orienteerub sotsiaalmeedia pidevalt muutuvas maailmas ning on valmis pakkuma välja ajaga kaasas käivaid lahendusi;
  • tunneb end kodus Exceli tabelite maailmas ning suudab luua suures infohulgas süsteemsust;
  • peab sponsorlusürituste korraldamist huvitavaks väljakutseks ja võimaluseks ettevõtte kuvandit muuta;
  • huvitub toiduainete põnevast maailmast ning tahab kaasa lüüa tarbimisharjumuste arendamisel;
  • valdab kõige korraldamiseks eesti keelt kõrgtasemel.

 

Ootame kandideerijalt varasemat asjakohast töökogemust, soovitatavalt erialaga seonduvat haridust, meeskonnatööoskusi, rõõmsameelsust ja pingetaluvust.

 

Pakume omaltpoolt võimalust kaasa aidata Eesti ühe pikemate traditsioonidega toidutööstusettevõtte arengule, püsivat töösuhet, vaheldusrikast ja huvitavat tööd ning erinevaid ettevõtte soodustusi.

 

Motivatsioonikiri ning CV koos palgasooviga saata hiljemalt 20.04.2017 e-posti aadressile alice.ellamik@salvest.ee; info tel. 740 8603.

 

Konkurss on lõppenud.