Teie rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Teie rõõmuks!

Meie inimesed

Salvest on tööandjaks ligi 170 inimesele ning edaspidi hakkame meie tublisid kolleege ja nende toimetusi tutvustama ka teile.

 

 

Ingrid

Ingrid_Meie Salvest_müügiplaneerija

Kas on võimalik olla samal ajal hea analüütikas ja kunstivaldkonnas? Meie müügiplaneerija Ingrid igatahes on!

 

Ingrid on Salvesti müügiplaneerijana töötanud aasta ja kaks kuud ning jõuludel sai ta Aasta Uustulnuka tiitli, sest paistis silma koostöövalmiduse, probleemide lahendamise oskuse, kiire tiimi sisse sulandumise ja täpse tööga.

 

Ingrid koostab ja haldab Salvesti müügi- ja kampaaniaplaane, jälgib laos olevaid partiisid ja nende säilivusaega tulenevalt klientide lepingulistest piirangutest, seab kampaaniasoovitusi ja -keelde ning annab sellest tulenevalt müügijuhtidele ja tootmisosakonnale sisendit. Lisaks vastutab Ingrid ettevõtte müügieelarve, müügiaruannete, -raportite ja analüüside koostamise eest.

 

Kuigi igapäevatöös tegeleb Ingrid analüütikaga, on ta väga loominguline inimene – laulab, mängib klaverit ning joonistab. „Ei ole vist ühtegi päeva, mil ma muusikaga ei tegeleks,“ sõnab ta.

 

Salvesti puhul meeldivad Ingridile ühisüritused – nii koos kokkamised kui ka sportlikud jõukatsumused. „Ma olen Salvesti juures avastanud ühise sporditegemise. Näiteks meeldib mulle meie tiimiga koos maratonidel jooksmas või discgolfi mängimas käia,“ lausub ta.

 

Suur aitäh, Ingrid, et meie tiimis oled!

#MeieSalvest #MeieInimesed

 

Marju

Salvest_Meie Inimesed_Marju

 

Täna tutvustame teile meie kvaliteedispetsialisti Marjut, kelle ülesandeks on Salvesti toodete kvaliteedi eest hoolitsemine.

 

Marju on meie tiimis olnud eelmise aasta juulikuust ning ta viib läbi toodete degusteerimisi ja kinnispaki kaalumisi, jälgib tööstuses tootmishügieeni, koostab valmistoote spetsifikatsioone ning tegeleb paberimajandusega. „Mulle meeldib, et mu töö on väga mitmekesine – tegelen hästi palju dokumentatsiooniga, aga samas teen ka praktilisi ülesandeid, nagu toodete degusteerimine. Selleks, et kliendini jõuaks kvaliteetne toode, degusteerime alati kõikide toodete partiid läbi,“ lisab ta.

 

Marju lemmikuteks Salvesti toodeteks on Vaarikamoos, Sinepikaste, Ketšup ning Põnni smuutid, mida ta alati metsa minekul taskusse pistab. „Kuna ma olen läbi ja lõhki maainimene, siis veedan suure osa vabast ajast värskes õhus – käin oma kahe jahikoeraga metsas jahil, treenin ja õpetan neid või käin niisama jalutamas,“ selgitab ta. Lisaks on Marju võrkpallis kõva käpp ning osaleb oma meeskonnaga küladevahelistel võistlustel.

 

Kui meenutame ühiseid mälestusi, toob Marju välja suvise discgolfi mängimise: „Olin kuskil kaks nädalat Salvestis olnud, kui juba tuli ühisüritus. See oli hea võimalus paremini sisse elada ja kolleege tundma õppida.“

 

Aitäh, Marju, et oled meiega!

#MeieSalvest #MeieInimesed

 

Martin

 

Salvesti ekspordiassistent Martin

 

Lubage tutvustada – Salvesti ekspordiassistent Martin!

 

Martin on meie juures töötanud eelmise aasta novembrist, mil ta pärast edukat praktikaperioodi ekspordiosakonda värbasime. Martini põhilisteks tööülesanneteks on eksportmüügi strateegia elluviimine, uute välisklientide otsimine ja tootenäidiste saatmine, eksportmüügi tulemuste kokkuvõtete tegemine ning välismessidel Salvesti esindamine. Juba selle aasta veebruaris osales Martin Saksamaa mahetoodete toidumessil Biofach ??️, kus sai suurepärase müügitöö kogemuse, arendas oma läbirääkimisoskuseid ning sai hea inglise keele praktika.

 

Martini kireks on kergejõustik, millega noormees tegeleb töö ja ülikooliõpingute kõrvalt lausa 5-6 korda nädalas! Oma oskust hästi aega planeerida näitas Martin Biofachi messi ajal, mil pärast hilisõhtust lennureisi hommikul vara Eesti Meistrivõistlustele kaugust hüppama läks.

 

Salvestis töötades on Martini uuteks lemmikuteks saanud Smushie ja Põnni Puuviljasmuuti, mida töö- ja treeninguvahelisel ajal energia laadimiseks kiiresti juua. Martini puhul kehtib kindlasti põhimõte “Kes teeb, see jõuab!“.

 

Tahad ka meile praktikale tulla? Loe lähemalt siit!
#MeieSalvest #MeieInimesed

 

Kristiina

 

 

Täna tutvustame teile etiketiosakonnas töötavat Kristiinat, kes on meie ettevõttes olnud juba 2,5 aastat. Kristiina puutub põhiliselt kokku ketšupi etiketi, Põnni ökoloogiliste toodete hulgikarpidesse pakendamise ning toodete kleepsutamisega. „Mulle meeldib, et mul pole kogu aeg üks ja sama tööülesanne, vaid saan oma töös erinevaid ülesandeid proovida ning iga päev on isemoodi,“ sõnab ta.

 

Salvestisse tulles ei tarbinud Kristiina väga palju valmistoodangut, kuid siin töötades tutvus ta uute maitsetega. „Minu üheks suureks lemmikuks on Salvesti Suvikõrvitsasalat. Varem ma ei söönud üldse suvikõrvitsat, aga see salat on lihtsalt väga hästi tehtud,“ lausub ta.

 

Vaba aja veedab Kristiina spordi seltsis – suvel jalgrattasõit, muul ajal aga rühmatreeningud. „Nüüd on trennis käimiseks ka head võimalused, sest Salvest toetab töötajate sportimisvõimalusi Sport ID kaudu,“ lisab Kristiina vestluse lõpetuseks.

 

Soovime Kristiinale ka edaspidiseks palju rõõmu, jõudu ja jaksu! #MeieSalvest #MeieInimesed

 

 

Margus

 

 

Kui lastel käivad päkapikud detsembrikuus, siis Salvestis on päkapikud aastaringselt – just selleks, et kõik meie maitsvad tooted iga päev Teie toidulauale jõuaksid. Teise advendi puhul tutvustame teile meie oma päkapikku, Margust, kes töötab Salvestis tõstukijuht-komplekteerijana ning komplekteerib igapäevaselt tooteid tellimuste alusel.

 

Margus on Salvestis kokku töötanud üle viie aasta ning tal õnnestus siin ka suurte muutuste ajal töötada. „Eredalt on meeles see aeg, kui kolisime vanast osast praegusesse logistikakeskusesse. Mul on sellest ajast nii kirkad mälestused, sest väga palju sai ise kätt külge panna ning lao paigutused mõeldi kogu meeskonnaga läbi,“ sõnab ta ja lisab, et kolimine tõi justkui uue hingamise.

 

Tööst vabal ajal meeldib Margusele jõusaalis käia ning reisida, mistõttu käib ta paar korda aastas Euroopast natuke kaugemal. Küsides Marguselt tema lemmikut Salvesti toodet, tuleb vastus kiirelt: „Kindlasti Mahlaka Porgandimehu!“

 

Soovime Margusele palju energiat ja edu edaspidiseks ning kõigile teile imelist teist adventi!

 

#MeieSalvest #MeieInimesed

 

 

Õnne

 

 

Õnne on Salvesti tootmistööline, kes töötab meie juures juba neljandat aastat. Tootmisosakonnas on tööülesanded seinast seina: tooraine puhastamine ja tükeldamine, toodete pakendamine, transporditööd, liinitööks vajalike masinate käitlemine ja palju muud. Kuna Õnne elab maal, meeldib talle tööst vabal ajal looduses viibida ja oma perega koos aega veeta. Pere toidulaual on ka Salvest omal kohal. „Mulle meeldib väga Salvesti Magus-vürtsikas köögiviljasalat, samuti olen suur Mahlaka mehude fänn,“ sõnab Õnne.

 

Soovime omalt poolt palju sära silmadesse ning jõudu tööle!

 

#MeieSalvest #MeieInimesed

 

 

Miia ja Merike

 

 

Täna tutvustame teile õdesid Miiat (vasakul) ja Merikest (paremal), kes on tootmistöölised ning hoolitsevad selle eest, et kõik kurgid, kõrvitsad, kapsad jm saaksid ilusti purki. Miia on töötanud Salvestis 15 aastat ning kõige rohkem meeldib talle peete puhastada. „Salvestis on hea seetõttu, et ei teki rutiini, kuna iga päev töötad uues kohas. Töö käib ringiratast – vahel oled pesuruumis, vahel masina peal, aeg-ajalt puhastad köögivilju, teed ettevalmistustöid,“ ütleb Miia.

 

Ka Merikesele, kes on Salvestis üle aasta aja töötanud, meeldivad vahelduvad tööülesanded. „Töö nõuab pidevat tähelepanelikkust, eriti masinate peal,“ sõnab Merike. Tööst vabal ajal meeldib õdedele aias toimetada ning looduses viibida.

 

Salvest on nende peres iga kell teretulnud, kuid ühte lemmikut on raske välja valida, sest meelepäraseid tooteid on palju. Näiteks soovitab Merike šašlõki tegemisel Salvesti Barbeque kastet proovida, sest seda kasutades pole marinaadi enam juurde vaja panna. Miia kiidab aga hernesuppi ja Põnni lastetooteid, mis on tema lapselaste lemmikud.

Täname Miiat ja Merikest tehtud töö eest ning soovime neile veel põnevamaid tööpäevi Salvestis!

 

#MeieSalvest #MeieInimesed

 

 

Jaan

 

 

Olgu väljas vihm või äike, Jaan ikka särab kui päike! Need, kes on tihedamalt Salvestit külastanud, on kindlasti kohanud meie rõõmsameelset Jaani, kes hoiab kiivalt Salvesti varal silma peal. Jaan on valvelauas külalisi vastu võtnud ja turvasüsteeme jälginud juba neli aastat ning tema parim mälestus pärineb eelmise aasta jõulupeost, mil teda pärjati Aasta Särasilma tiitliga. Tööst vabal ajal meeldib Jaanile aga jõusaalis käia – rinnalt raskuseid tõsta ja sõudeergomeetril treenida. Küsides Jaanilt tema lemmikut Salvesti toodet, vastab ta muheledes: „Ikka 3MIN Lihata seljanka…“

 

#MeieSalvest #MeieInimesed

 

 

Regina

 

 

Esimesena toome teie ette Salvesti tootearendaja Regina, kes on meie juures töötanud juba aastast 2003. Regina tegeleb igapäevaselt nii uute toodete arendamisega kui ka olemasolevate toodete parendamisega, kusjuures tihtipeale on kõige keerulisemaks just tooteretseptide kohandamine uute trendide ja maitse-eelistustega sobivaks. Tema lemmikuteks Salvesti toodete hulgast on Meie Mari Vaarikamoos ja Magus-vürtsikas köögiviljasalat. Vabal ajal meeldib Reginale pere ja sõprade seltsis looduses matkata ning ta naudib väga uisutamist. Samuti ei saa mainimata jätta, et just Regina on see inimene, kes on välja arendanud kõige edukamaid ja kuulsamaid Salvesti tooteid – alustades klassikalistest hittidest nagu Kodune seljanka ning Mulgipuder sealihaga ja lõpetades uuemate ökoloogiliste lastetoitude Maasikasmuuti ning Neljaviljapudruga, mis mõlemad on pälvinud ka “Eesti parim lastetoit” hõbemärgi.

 

Vestluse lõpetuseks lisas Regina ka salapäraselt, et uusi arendusi on hetkel töös palju ning kindlasti on tarbijatel palju põnevat, mida lähikuudel oodata!

 

#MeieSalvest #MeieInimesed